Competition
Premier League 2020/2021
Russia
Games
Regular Season | |||||||||
Sat | 08.Aug.2020 - 14:00 | Khimki | 0-2 | CSKA Moskva | Gam1 | ||||
Sat | 08.Aug.2020 - 16:30 | Tambov | 0-1 | Rostov | Gam1 | ||||
Sun | 09.Aug.2020 - 15:00 | Ufa | 0-3 | Krasnodar | Gam1 | 39 | |||
Sun | 09.Aug.2020 - 17:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Akhmat Grozny | Gam1 | ||||
Sun | 09.Aug.2020 - 18:00 | Spartak Moskva | 2-2 | Sochi | Gam1 | ||||
Mon | 10.Aug.2020 - 15:00 | Ural | 0-2 | Dinamo Moskva | Gam1 | ||||
Tue | 11.Aug.2020 - 16:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Zenit | Gam1 | 100 | |||
Tue | 11.Aug.2020 - 18:00 | Rubin Kazan' | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam1 | 24 | |||
Fri | 14.Aug.2020 - 16:00 | Arsenal Tula | 2-3 | Ufa | Gam2 | 73 | |||
Fri | 14.Aug.2020 - 17:00 | Sochi | 1-1 | Khimki | Gam2 | ||||
Fri | 14.Aug.2020 - 18:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 13:30 | Dinamo Moskva | 0-0 | Rotor Volgograd | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 13:30 | Rubin Kazan' | 1-1 | Ural | Gam2 | 22 | |||
Sat | 15.Aug.2020 - 16:00 | CSKA Moskva | 2-1 | Tambov | Gam2 | ||||
Sat | 15.Aug.2020 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Krasnodar | Gam2 | 9 | |||
Sat | 15.Aug.2020 - 18:00 | Rostov | 0-2 | Zenit | Gam2 | 73 | |||
Tue | 18.Aug.2020 - 16:00 | Sochi | 3-2 | Rubin Kazan' | Gam3 | ||||
Tue | 18.Aug.2020 - 17:00 | Tambov | 1-0 | Khimki | Gam3 | ||||
Tue | 18.Aug.2020 - 18:00 | Krasnodar | 2-0 | Arsenal Tula | Gam3 | 113 | |||
Wed | 19.Aug.2020 - 14:00 | Ufa | 1-1 | Spartak Moskva | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 14:00 | Ural | 1-1 | Lokomotiv Moskva | Gam3 | 20 | |||
Wed | 19.Aug.2020 - 16:00 | Akhmat Grozny | 3-1 | Rotor Volgograd | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 17:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Rostov | Gam3 | ||||
Wed | 19.Aug.2020 - 18:00 | Zenit | 2-1 | CSKA Moskva | Gam3 | 108 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 12:00 | Ural | 1-0 | Krasnodar | Gam4 | 33 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 14:00 | Khimki | 1-2 | Akhmat Grozny | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 15:30 | Arsenal Tula | 2-0 | Dinamo Moskva | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 16:00 | Zenit | 4-1 | Tambov | Gam4 | ||||
Sat | 22.Aug.2020 - 18:00 | CSKA Moskva | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam4 | 71 | |||
Sat | 22.Aug.2020 - 18:00 | Rotor Volgograd | 1-2 | Sochi | Gam4 | ||||
Sun | 23.Aug.2020 - 14:30 | Ufa | 0-1 | Rostov | Gam4 | 17 | |||
Sun | 23.Aug.2020 - 17:00 | Spartak Moskva | 2-1 | Lokomotiv Moskva | Gam4 | ||||
Tue | 25.Aug.2020 - 16:30 | Tambov | 0-1 | Sochi | Gam5 | ||||
Tue | 25.Aug.2020 - 18:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Khimki | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 16:30 | Lokomotiv Moskva | 2-3 | Akhmat Grozny | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 16:30 | Rubin Kazan' | 3-0 | Ufa | Gam5 | 25 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 16:30 | Rotor Volgograd | 0-1 | Spartak Moskva | Gam5 | ||||
Wed | 26.Aug.2020 - 18:30 | Rostov | 1-0 | Ural | Gam5 | 18 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 18:30 | Krasnodar | 1-1 | CSKA Moskva | Gam5 | 33 | |||
Wed | 26.Aug.2020 - 18:45 | Dinamo Moskva | 1-0 | Zenit | Gam5 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 16:00 | Spartak Moskva | 2-1 | Arsenal Tula | Gam6 | ||||
Sat | 29.Aug.2020 - 18:00 | Khimki | 1-1 | Rotor Volgograd | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 12:00 | Ufa | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 14:00 | Lokomotiv Moskva | 0-0 | Zenit | Gam6 | 7 | |||
Sun | 30.Aug.2020 - 16:00 | Akhmat Grozny | 0-3 | CSKA Moskva | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 16:00 | Rubin Kazan' | 2-2 | Tambov | Gam6 | ||||
Sun | 30.Aug.2020 - 18:00 | Krasnodar | 1-1 | Rostov | Gam6 | 12 | |||
Sun | 30.Aug.2020 - 18:00 | Sochi | 0-0 | Ural | Gam6 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 11:45 | Tambov | 2-0 | Ufa | Gam7 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 14:30 | Ural | 3-1 | Khimki | Gam7 | ||||
Sat | 12.Sep.2020 - 17:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Sochi | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 14:30 | Dinamo Moskva | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 17:00 | CSKA Moskva | 3-1 | Spartak Moskva | Gam7 | ||||
Sun | 13.Sep.2020 - 17:00 | Rotor Volgograd | 0-3 | Krasnodar | Gam7 | 20 | |||
Mon | 14.Sep.2020 - 16:30 | Zenit | 3-1 | Arsenal Tula | Gam7 | 113 | |||
Mon | 14.Sep.2020 - 18:30 | Rostov | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam7 | 8 | |||
Fri | 18.Sep.2020 - 18:00 | Krasnodar | 7-2 | Khimki | Gam8 | ||||
Sat | 19.Sep.2020 - 14:30 | Ural | 1-1 | Zenit | Gam8 | 30 | |||
Sat | 19.Sep.2020 - 17:00 | Rostov | 3-0 | Rotor Volgograd | Gam8 | 1 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 12:00 | Arsenal Tula | 3-2 | Sochi | Gam8 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 12:00 | Ufa | 0-1 | CSKA Moskva | Gam8 | 21 | |||
Sun | 20.Sep.2020 - 14:30 | Rubin Kazan' | 0-2 | Spartak Moskva | Gam8 | ||||
Sun | 20.Sep.2020 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Tambov | Gam8 | ||||
Mon | 21.Sep.2020 - 17:00 | Dinamo Moskva | 1-0 | Akhmat Grozny | Gam8 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 12:00 | Tambov | 0-2 | Spartak Moskva | Gam9 | ||||
Sat | 26.Sep.2020 - 14:30 | Zenit | 6-0 | Ufa | Gam9 | 35 | |||
Sat | 26.Sep.2020 - 18:00 | Sochi | 1-1 | Krasnodar | Gam9 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 12:00 | Arsenal Tula | 2-3 | Rostov | Gam9 | 2 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 14:30 | Akhmat Grozny | 2-0 | Ural | Gam9 | ||||
Sun | 27.Sep.2020 - 17:00 | CSKA Moskva | 0-1 | Lokomotiv Moskva | Gam9 | 4 | |||
Sun | 27.Sep.2020 - 17:00 | Rotor Volgograd | 1-3 | Rubin Kazan' | Gam9 | 5 | |||
Mon | 28.Sep.2020 - 17:00 | Khimki | 1-0 | Dinamo Moskva | Gam9 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 12:00 | Ufa | 0-0 | Rotor Volgograd | Gam10 | 19 | |||
Sat | 03.Oct.2020 - 14:30 | Tambov | 1-1 | Arsenal Tula | Gam10 | ||||
Sat | 03.Oct.2020 - 14:30 | Ural | 0-2 | CSKA Moskva | Gam10 | 23 | |||
Sat | 03.Oct.2020 - 17:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Zenit | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 2-1 | Khimki | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 14:30 | Sochi | 4-2 | Rostov | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 14:30 | Rubin Kazan' | 1-1 | Akhmat Grozny | Gam10 | ||||
Sun | 04.Oct.2020 - 18:00 | Dinamo Moskva | 2-0 | Krasnodar | Gam10 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 12:00 | Zenit | 3-1 | Sochi | Gam11 | ||||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:30 | Krasnodar | 3-1 | Rubin Kazan' | Gam11 | 13 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 14:30 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Ufa | Gam11 | 1 | |||
Sat | 17.Oct.2020 - 17:00 | Khimki | 2-3 | Spartak Moskva | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 12:00 | Arsenal Tula | 1-0 | Ural | Gam11 | 8 | |||
Sun | 18.Oct.2020 - 12:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Tambov | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 14:30 | CSKA Moskva | 3-1 | Dinamo Moskva | Gam11 | ||||
Sun | 18.Oct.2020 - 17:00 | Rostov | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam11 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 12:00 | Dinamo Moskva | 3-1 | Sochi | Gam12 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 14:30 | Zenit | 1-2 | Rubin Kazan' | Gam12 | 25 | |||
Sat | 24.Oct.2020 - 17:00 | Krasnodar | 1-3 | Spartak Moskva | Gam12 | ||||
Sat | 24.Oct.2020 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 1-2 | Rotor Volgograd | Gam12 | 2 | |||
Sun | 25.Oct.2020 - 12:00 | Ural | 0-0 | Tambov | Gam12 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 14:30 | Rostov | 0-2 | Khimki | Gam12 | ||||
Sun | 25.Oct.2020 - 17:00 | Akhmat Grozny | 3-1 | Ufa | Gam12 | ||||
Mon | 26.Oct.2020 - 17:00 | CSKA Moskva | 5-1 | Arsenal Tula | Gam12 | 56 | |||
Sat | 31.Oct.2020 - 12:00 | Rubin Kazan' | 3-1 | Arsenal Tula | Gam13 | 5 | |||
Sat | 31.Oct.2020 - 14:30 | Spartak Moskva | 0-1 | Rostov | Gam13 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 14:30 | Akhmat Grozny | 2-0 | Krasnodar | Gam13 | ||||
Sat | 31.Oct.2020 - 17:00 | Sochi | 2-1 | Lokomotiv Moskva | Gam13 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 10:00 | Ufa | 1-2 | Ural | Gam13 | 21 | |||
Sun | 01.Nov.2020 - 12:00 | Khimki | 0-2 | Zenit | Gam13 | ||||
Sun | 01.Nov.2020 - 14:30 | Rotor Volgograd | 0-1 | CSKA Moskva | Gam13 | 17 | |||
Sun | 01.Nov.2020 - 17:00 | Tambov | 1-2 | Dinamo Moskva | Gam13 | ||||
Fri | 06.Nov.2020 - 17:00 | Sochi | 1-1 | Ufa | Gam14 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 12:00 | Ural | 2-2 | Spartak Moskva | Gam14 | ||||
Sat | 07.Nov.2020 - 14:30 | Arsenal Tula | 1-1 | Rotor Volgograd | Gam14 | 7 | |||
Sat | 07.Nov.2020 - 17:00 | Tambov | 0-1 | Akhmat Grozny | Gam14 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 12:00 | Khimki | 2-0 | Rubin Kazan' | Gam14 | ||||
Sun | 08.Nov.2020 - 14:30 | CSKA Moskva | 2-0 | Rostov | Gam14 | 16 | |||
Sun | 08.Nov.2020 - 17:00 | Zenit | 3-1 | Krasnodar | Gam14 | 31 | |||
Sun | 08.Nov.2020 - 17:00 | Dinamo Moskva | 5-1 | Lokomotiv Moskva | Gam14 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 12:00 | Krasnodar | 1-0 | Tambov | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 14:30 | Akhmat Grozny | 2-2 | Zenit | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 17:00 | Spartak Moskva | 1-1 | Dinamo Moskva | Gam15 | ||||
Sat | 21.Nov.2020 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 1-0 | Arsenal Tula | Gam15 | 1 | |||
Sun | 22.Nov.2020 - 12:00 | CSKA Moskva | 1-1 | Sochi | Gam15 | ||||
Sun | 22.Nov.2020 - 14:30 | Rotor Volgograd | 0-0 | Ural | Gam15 | 3 | |||
Sun | 22.Nov.2020 - 17:00 | Rubin Kazan' | 0-2 | Rostov | Gam15 | 4 | |||
Mon | 23.Nov.2020 - 15:00 | Ufa | 1-2 | Khimki | Gam15 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 12:00 | Arsenal Tula | 0-0 | Zenit | Gam16 | 17 | |||
Sat | 28.Nov.2020 - 14:30 | Khimki | 1-0 | Krasnodar | Gam16 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 17:00 | Rostov | 4-1 | Dinamo Moskva | Gam16 | ||||
Sat | 28.Nov.2020 - 17:00 | Akhmat Grozny | 0-0 | Lokomotiv Moskva | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 10:00 | Ural | 1-0 | Sochi | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 12:00 | Ufa | 4-0 | Tambov | Gam16 | ||||
Sun | 29.Nov.2020 - 14:30 | Rubin Kazan' | 1-0 | CSKA Moskva | Gam16 | 9 | |||
Sun | 29.Nov.2020 - 17:00 | Spartak Moskva | 2-0 | Rotor Volgograd | Gam16 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 12:00 | Lokomotiv Moskva | 3-1 | Rubin Kazan' | Gam17 | 8 | |||
Sat | 05.Dec.2020 - 14:30 | Spartak Moskva | 5-1 | Tambov | Gam17 | ||||
Sat | 05.Dec.2020 - 17:00 | Zenit | 5-1 | Ural | Gam17 | 31 | |||
Sat | 05.Dec.2020 - 17:00 | Krasnodar | 5-0 | Rotor Volgograd | Gam17 | 14 | |||
Sun | 06.Dec.2020 - 12:00 | Rostov | 0-1 | Ufa | Gam17 | 16 | |||
Sun | 06.Dec.2020 - 14:30 | Dinamo Moskva | 1-0 | Arsenal Tula | Gam17 | ||||
Sun | 06.Dec.2020 - 17:00 | CSKA Moskva | 2-2 | Khimki | Gam17 | ||||
Mon | 07.Dec.2020 - 17:00 | Sochi | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam17 | ||||
Fri | 11.Dec.2020 - 17:00 | Khimki | 1-0 | Arsenal Tula | Gam18 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 12:00 | Rotor Volgograd | 1-0 | Ufa | Gam18 | 5 | |||
Sat | 12.Dec.2020 - 14:30 | Sochi | 1-0 | Spartak Moskva | Gam18 | ||||
Sat | 12.Dec.2020 - 17:00 | Zenit | 3-1 | Dinamo Moskva | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 12:00 | Tambov | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 14:30 | Krasnodar | 5-0 | Lokomotiv Moskva | Gam18 | 1 | |||
Sun | 13.Dec.2020 - 17:00 | Akhmat Grozny | 0-1 | Rostov | Gam18 | ||||
Sun | 13.Dec.2020 - 17:00 | CSKA Moskva | 2-2 | Ural | Gam18 | 19 | |||
Wed | 16.Dec.2020 - 16:00 | Sochi | 2-0 | Dinamo Moskva | Gam19 | ||||
Wed | 16.Dec.2020 - 16:00 | Rotor Volgograd | 1-0 | Arsenal Tula | Gam19 | 1 | |||
Wed | 16.Dec.2020 - 18:00 | Zenit | 3-1 | Spartak Moskva | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 16:00 | Krasnodar | 1-0 | Ufa | Gam19 | 22 | |||
Thu | 17.Dec.2020 - 16:00 | Khimki | 3-2 | Lokomotiv Moskva | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 18:00 | Akhmat Grozny | 0-0 | Rubin Kazan' | Gam19 | ||||
Thu | 17.Dec.2020 - 18:00 | Rostov | 1-3 | CSKA Moskva | Gam19 | 36 | |||
Fri | 18.Dec.2020 - 16:00 | Tambov | 1-1 | Ural | Gam19 | ||||
Fri | 26.Feb.2021 - 17:00 | Tambov | 1-3 | Rotor Volgograd | Gam20 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 12:00 | Khimki | 2-1 | Ufa | Gam20 | ||||
Sat | 27.Feb.2021 - 14:30 | Zenit | 2-2 | Rostov | Gam20 | 12 | |||
Sat | 27.Feb.2021 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | CSKA Moskva | Gam20 | 1 | |||
Sat | 27.Feb.2021 - 17:00 | Sochi | 4-0 | Arsenal Tula | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 12:00 | Spartak Moskva | 0-2 | Rubin Kazan' | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 14:30 | Akhmat Grozny | 1-2 | Dinamo Moskva | Gam20 | ||||
Sun | 28.Feb.2021 - 17:00 | Krasnodar | 2-2 | Ural | Gam20 | 3 | |||
Sat | 06.Mar.2021 - 12:00 | CSKA Moskva | 2-0 | Akhmat Grozny | Gam21 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 14:30 | Rotor Volgograd | 0-0 | Khimki | Gam21 | ||||
Sat | 06.Mar.2021 - 17:00 | Rostov | 0-0 | Sochi | Gam21 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 12:00 | Ural | 0-0 | Ufa | Gam21 | 26 | |||
Sun | 07.Mar.2021 - 14:30 | Dinamo Moskva | 2-0 | Tambov | Gam21 | ||||
Sun | 07.Mar.2021 - 17:00 | Spartak Moskva | 6-1 | Krasnodar | Gam21 | ||||
Mon | 08.Mar.2021 - 12:00 | Arsenal Tula | 0-3 | Lokomotiv Moskva | Gam21 | 8 | |||
Mon | 08.Mar.2021 - 14:30 | Rubin Kazan' | 2-1 | Zenit | Gam21 | 57 | |||
Fri | 12.Mar.2021 - 17:00 | Khimki | 1-0 | Rostov | Gam22 | ||||
Sat | 13.Mar.2021 - 10:00 | Ural | 1-0 | Rotor Volgograd | Gam22 | 8 | |||
Sat | 13.Mar.2021 - 12:00 | Arsenal Tula | 2-1 | CSKA Moskva | Gam22 | 32 | |||
Sat | 13.Mar.2021 - 14:30 | Zenit | 4-0 | Akhmat Grozny | Gam22 | ||||
Sat | 13.Mar.2021 - 17:00 | Dinamo Moskva | 1-2 | Spartak Moskva | Gam22 | ||||
Sun | 14.Mar.2021 - 12:00 | Ufa | 0-3 | Rubin Kazan' | Gam22 | 10 | |||
Sun | 14.Mar.2021 - 14:30 | Tambov | 0-4 | Krasnodar | Gam22 | ||||
Sun | 14.Mar.2021 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 3-1 | Sochi | Gam22 | ||||
Wed | 17.Mar.2021 - 16:00 | Rotor Volgograd | 0-4 | Rostov | Gam23 | 22 | |||
Wed | 17.Mar.2021 - 18:00 | CSKA Moskva | 2-3 | Zenit | Gam23 | 78 | |||
Wed | 17.Mar.2021 - 18:00 | Akhmat Grozny | 2-0 | Arsenal Tula | Gam23 | ||||
Thu | 18.Mar.2021 - 15:00 | Ufa | 0-1 | Lokomotiv Moskva | Gam23 | 25 | |||
Thu | 18.Mar.2021 - 17:00 | Krasnodar | 2-3 | Dinamo Moskva | Gam23 | ||||
Thu | 18.Mar.2021 - 17:00 | Spartak Moskva | 5-1 | Ural | Gam23 | ||||
Fri | 19.Mar.2021 - 17:00 | Sochi | 5-0 | Tambov | Gam23 | ||||
Fri | 19.Mar.2021 - 17:00 | Rubin Kazan' | 1-3 | Khimki | Gam23 | ||||
Sat | 03.Apr.2021 - 12:00 | Rotor Volgograd | 0-2 | Lokomotiv Moskva | Gam24 | 18 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 14:30 | Rubin Kazan' | 1-0 | Sochi | Gam24 | 6 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 14:30 | Krasnodar | 0-5 | Akhmat Grozny | Gam24 | 6 | |||
Sat | 03.Apr.2021 - 17:00 | Dinamo Moskva | 4-0 | Ufa | Gam24 | 17 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 12:00 | Ural | 2-0 | Arsenal Tula | Gam24 | 13 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 14:30 | Tambov | 1-2 | CSKA Moskva | Gam24 | 13 | |||
Sun | 04.Apr.2021 - 17:00 | Rostov | 2-3 | Spartak Moskva | Gam24 | 28 | |||
Mon | 05.Apr.2021 - 17:00 | Zenit | 2-0 | Khimki | Gam24 | 46 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 12:00 | Khimki | 1-0 | Tambov | Gam25 | 10 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 14:30 | Ufa | 3-0 | Akhmat Grozny | Gam25 | 3 | |||
Sat | 10.Apr.2021 - 17:00 | Rostov | 0-1 | Rubin Kazan' | Gam25 | 13 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 12:00 | Arsenal Tula | 1-0 | Krasnodar | Gam25 | 18 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 14:30 | Sochi | 1-2 | Zenit | Gam25 | 15 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 14:30 | Dinamo Moskva | 2-2 | Ural | Gam25 | 19 | |||
Sun | 11.Apr.2021 - 17:00 | Lokomotiv Moskva | 2-0 | Spartak Moskva | Gam25 | 6 | |||
Mon | 12.Apr.2021 - 17:00 | CSKA Moskva | 2-0 | Rotor Volgograd | Gam25 | 66 |
Football Competitions
National Club Competitions |
NGA ZAF GHA AGO DZA ARE TUN QAT SAU MOZ STP GBR ESP AFR ALB ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL BRA CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DEU DNK ECU EGY EST FIN FRA GBR GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR ITA JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MYS NLD NOR NZL PAN PER POL PRT PRY ROU RUS SGP SLV SRB SVK SVN SWE THA TUR UKR URY USA VEN VNM WAL EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
AFR AFR AFR AFR AFR EUR EUR EUR WOR WOR WOR WOR SOU WOR N/C EUR EUR SOU N/C ASI ASI ASI ASI N/C OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI WOR ASI OCE EUR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE EUR N/C N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
Premier League - 2020/2021
- 100% 240 / 240 Games
- Home team wins 48.33%
- Draws 20.83%
- Away team wins 30.83%
- Over 1.5 71.67%
- Over 2.5 47.08%
- Over 3.5 31.67%
- Goals 637
- Goals /match 2.65
- Goals /match home 1.56
- Goals /match away 1.1
- Both teams score 46.25%
- Goals after 80' 16.64%
No tv schedule yet for US
(change)